شیرینی سرا

  • آشپزی سنتی و مدرن
  • آموزش انواع فست فود ها
  • دسرها و پیش غذاها
  • انواع کیک ها و شیرینی ها
  • مناسبت ها

درباره ما,
شیرینی سرا

بی شک ، دنیای بدون مرز هنر ، با زبان مشترک خود ، تنها فضایی میباشد که بشر توانسته با درک متقابل آن ، بدون واسطه های اجباری دیگر ، در زندگی خود تجربه نماید.

دنیای هنر همچون رویای بی آلایش ، بی حد و مرز و زیباست که سادگی ، واژه صداقت را معنا میبخشد و مرزهای نفوذ را بی پروا در مینوردد و شکوه فریاد خود را با صدای خموش در ذهن و دلها به رخ میکشد .

بدین سان میتوان هنرمند را یک انسان وارسته و بی الایش و پرنفوذ و کاریزما تعریف نمود.

طبخ و تزیین غذا ، از دیر باز در فرهنگهای مختلف کل جهان ، در جایگاه بسیار حساس و پر توجهی بوده است تا حدی که میتوان گفت ، هنر طبخ و سرو غذا همانگونه که از فرهنگهای مختلف متاثر شده است ، بر منش و روش فرهنگ هم تاثیر گذاشته است و روز به روز با نوین تر شدن این روند ، بشر را مسحور خود داشته است.

در ادامه ...

در این دوران ،علاقمندان به این هنر ، علیرغم مشغله و روزمرگیهای لاجرم ، جهت شرکت در کلاسهای آموزشی ،  هزینه های مختلفی اعم از زمان و ایاب و ذهاب رامتقبل میشونو که اگر موضوع بهداشت و کرونا را هم به آن اضافه کنیم ، گزاف دیده شده و دلسرد کننده خواهد شد و ممکن است دست از خواسته دل برداشته و منصرف شوند.

رسالت موسسه شیرینسرا ، بر این امر استوار است تا برای همه هنر دوستان و علاقمندان ، شرایطی را فراهم آورد تا با حداقل هزینه ، نتیجه لازم را حاصل نمایند.

کارگاه های آموزشی انلاین ، توام با جلسات پرسش و پاسخ ، بصورت برنامه های مدون و مدیریت شده میتواند آمادگی هنر آموزان را بصورت حرفه ای پوشش دهد و پس از طی دوره های مختلف ثبت نام شده ، با مهارت کافی ، موفق به دریافت گواهینامه و قابل ترجمه رسمی خواهند شد .

تضمین کیفیت کلیه دوره ها ، جزو لاینفک رسالت موسسه شیرینسرا میباشد.

هدیه علیم مروستی – مدیر عامل

با احترام شایسته به همه هنرمندان و هنرآموزان

چطور میتوانم به شما کمک کنم؟ با ما در ارتباط باشید